PRO VÁS

Pokud jste VIP, vysoce postavený vládní úředník, diplomat nebo podnikatel a potřebujete zajistit exkluzivní služby, nebo pokud očekáváte příjezd důležitého obchodního partnera nebo top management vaší společnosti a potřebujete zajistit odpovídající servis, tak jsme tu pro Vás.

Concierge Service

Společnost DIGNITARY SERVICE zajišťuje organizaci a přípravu pracovního nebo osobního programu, osobní asistenci a dopravu, organizaci osobních nebo pracovních návštěv a přípravu a koordinaci sociálního, rodinného, nákupního, sportovního nebo kulturního programu pro vás.

Organizační zajištění obchodních návštěv

DS zajišťuje profesionální služby při organizaci obchodních setkáních a pracovních návštěv. Zajistíme vyzvednutí Vaší návštěvy nebo obchodního partnera či představitele Vaší společnosti na letišti nebo nádraží a dopravu do hotelu, na pracovní setkání nebo do Vaší společnosti. Zabezpečíme odpovídající reprezentativní ubytování a stravování, naplánujeme a připravíme pracovní, kulturní nebo společenský program a to vše s profesionálním asistentem a průvodcem v jedné osobě, který se postará o program, komfort a bezpečnost Vaší návštěvy. Pro Vaší návštěvu zajistíme i bezpečnostní servis, osobní ochranu, překladatele či společenský doprovod.

Organizace společenských a obchodních akcí

Profesionálně připravená a organizovaná společenská nebo obchodní akce či konference je základem úspěchu a klíčem k profesionální prezentaci. Zajistíme plánování, přípravu a organizaci Vašich akcí, včetně kulturního programu nebo zajištění partnerů. Vedle pronájmu odpovídajících prostor a technického zabezpečení celé akce zajistíme i catering, parkování pořadatelskou a bezpečnostní službu, či překladatele.

Organizace oficiálních a diplomatických akcí

Specifickým druhem akcí, na které se naše společnost zaměřuje na pořádání oficiálních akcí a slavností, diplomatických recepcí či delegací. Vedle standardních organizačních služeb naše společnost zajistí i protokolární náležitosti a oficiální výzdobu.

Osobní doprava a limousine servis

Náš osobní řidič zajistí Vaší dopravu v rámci pracovního i soukromého života. Zajistíme provoz vašeho firemního, nebo námi pronajatého vozidla, dopravu Vaší rodiny, dětí, nebo Vašich obchodních partnerů.

Zabezpečujeme limousine servis pro společenské akce, VIP osoby či při významných návštěvách nebo oficiálních delegacích.

Osobní ochrana a bezpečnostní servis

V rámci našich specifických služeb zabezpečujeme výkon osobní ochrany pro Vás a Vaší rodinu, či spolupracovníky při mimořádných událostech nebo jako standardní bezpečnostní servis pro Váš komfort a ochranu.

Zajišťujeme ostrahu a bezpečnostní kontrolu důležitých objektů, státních úřadů a hotelů s vysokými požadavky na ochranu, odbornost a profesionalitu.

Exkluzivní cestovní služby

Zajišťujeme exkluzivní cestovní služby pro významné zákazníky. Zabezpečení, organizace a příprava cesty, vyzvednutí na letišti, doprava po celou dobu návštěvy, zajištění kulturního, sportovního nebo společenského programu včetně návštěvy památek, a to vše s osobním asistentem a průvodcem.

Zahraniční služby

Zajišťujeme organizaci a bezpečnost schůzek a delegací, přípravu a plánování obchodních cest a setkání, cestovní asistenci a doprovody, cestovní služby a osobní dopravu, bezpečnostní servis a osobní ochranu, bezpečnost zahraničních účastí a reakci na bezpečnostní incidenty, zpracujeme bezpečnostní program pro zahraniční pracovníky.