NÁŠ TÝM

Mgr. Kristýna Vejlupková – Chief Executive Officer a Concierge & Event Manager 

Kristýna je Chief Executive Officer a Concierge & Event Manager. Je odpovědná za řízení společnosti a za organizační zajištění společenských akcí, concierge služeb, obchodních návštěv a protokolárních náležitostí. Kristýna vystudovala diplomatické služby a mluví česky, anglicky a německy.

M +420 604 697 731
E info(at)dignitaryservice.com


Jan Vejlupek – Chief Operations Officer

Honza je provozním manažerem DS a je odpovědný za provoz, interní služby a logistiku. Odpovídá za provoz našeho dohledového a bezpečnostního centra Global Security Operations Center. Honza pracoval jako vedoucí bezpečnostní služby na ambasádě UAE v Praze. Honza studoval provozní management a mluví česky a anglicky.

M +420 724 658 510
E vejlupek(at)dignitaryservice.com


Radek Ságner – Security Manager

Radek je bezpečnostní manažer a je odpovědný za bezpečnostní poradenství a insourcing řízení bezpečnosti. Radek studuje bezpečnost a mluví česky a anglicky.

M +420 725 285 007
E sagner(at)dignitaryservice.com


Mgr. Jitka Žižková – Security Analyst & Project Manager

Jitka je bezpečnostní analytička & projektová manažerka a je odpovědná za oblast personální bezpečnosti, provádění bezpečnostních prověrek osob a společností a Due Diligence. Jitka vystudovala Policejní akademii a mluví česky a anglicky.

M +420 732 668 939
E zizkova(at)dignitaryservice.com


Ing. Veronika Kimmer – Business Development & Project Manager

Veronika je externí odborná konzultantka a manažerka rozvoje obchodních vztahů a příležitostí a je odpovědná za oblast krizové komunikace politického poradenství, obchodní diplomacie a vztahů s vládními představiteli. Veronika pracovala jako tisková mluvčí a politický poradce. Studovala veřejné vztahy a Diplomatickou akademii, mluví česky a anglicky.

M +420 777 755 618
E kimmer(at)dignitaryservice.com


JUDr. Zdeněk Popelka – Security Specialist for Security Control, C-IED & TSCM

Zdeněk je bezpečnostní specialista a instruktor a je odpovědný za přípravu bezpečnostních akcí, provádění bezpečnostních a pyrotechnických kontrol a prohlídek. Zdeněk pracoval jako pyrotechnik u Policie ČR. Studoval právo a mluví česky a rusky.

M +420 734 246 736
E popelka(at)dignitaryservice.com


Jakub Kraus – Art Production Manager

Jakub je odpovědný za produkci uměleckých akcí. Studuje Art Management a mluví česky, anglicky a francouzsky.

M +420 413 034 040
E jkraus(at)dignitaryservice.com